ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Про насІнформаційний ресурс ifPortal.net є прогресивним проектом, що стрімко увірвався і посів одне з видних місць у сфері інформаційних технологій Прикарпаття.
За 4 роки існування у нас склалася своя постійна читацька аудиторія, яка щоденно дізнається про останні події в регіоні з нашого сайту. Представниками нашої аудиторії є не тільки мешканці Івано-Франківська і області, але й інших регіонів України, зокрема Київ. Найбільше ресурс читають у бізнес-час.
Ми здійснюємо ряд інформаційних послуг: щоденна розсилка стрічки новин (RSS), моніторинг основних друкованих видань Прикарпаття з виділенням основних тем, аналітика резонансних подій в регіоні з оцінками спеціалістів.
Інформація, якою ми володіємо, потрапляє до регіональних і столичних ЗМІ (як друкованих, так і електронних), з якими ми налагодили добру співпрацю.
За час роботи інтернет-ресурс отримав ряд дипломів та подяк, а також реалізував проекти «Персона Прикарпаття», «Івано-Франківська панорама»

Пропонуємо Вам скористатися нашими послугами· Щоденна інформаційна стрічка (http://ifportal.net/rss.php або http://ifportal.net/rss_titles.php

· Щоденне розсилання на адресу електронної пошти оперативної інформації про події на Прикарпатті. Тематика: економіка, суспільство, політика, культура, спорт, кримінал. Час виходу: 10:00, 16:00 та 22:00.

· Моніторинг преси
Подання повнотекстових статей з друкованих видань регіону у відповідному форматі. Видання та тематика обираються замовником.

· Рекламні статті
Написання та розміщення статті рекламного характеру у відповідному розділі ресурсу; можливе розміщення фотоматеріалів Замовника чи проведення фотосесії. (від 100грн)

· Рекламні новини
Разове подання новини про Замовника у стрічці новин; можливе використання фотоматеріалів. (від 50грн)

· Розміщення рекламних банерів
Розміщення на нашому ресурсі рекламних банерів (графічної реклами). (від 150грн/міс)

· Контекст-реклама
Перетворення Зазначеного замовником слова на електронне посилання на обумовлену адресу в інтернеті у всіх інформаційних матеріалах ресурсу.
(за домовленістю)

· Розміщення інформатора Замовника
Розміщення на головній або периферійних сторінках нашого ресурсу вікна з інформацією. (від 200грн/міс)

· Медіа-підтримка
Розміщення матеріалів відповідної тематики з аналізами спеціалістів Замовника; регулярне інформування про діяльність Замовника; проведення опитування на сайті на задану Замовником тему; розміщення логотипу; розміщення банерів і посилань на електронний ресурс Замовника; комплексне проведення усіх зазначених вище складових. (за домовленістю).


12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Травень '24

До нашого 20-річчя залишилось 7 днів


Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження