ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Фронт змін
Фронт змін "прочищує вухо влади"


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


«Івано-Франківська панорама»

27.10.2007
10:31
ifPortal.net
Культура
Івано-Франківський Інтернет-ресурс «ifPortal.net» запрошує усіх фотографів взяти участь у конкурсі «Івано-Франківська панорама».
Конкурс «Івано-Франківська панорама» призначений для усіх фотоаматорів і фотографів-професіоналів, що вміють створювати цифрові панорамні фотографії. Завдяки такій акції фотографи вперше у Івано-Франківську зможуть помірятися майстерністю з колегами у галузі створення фотопанорам.

Панорамна фотографіяфотографія, що має великий кут огляду. Панорама може бути планарною, циліндричною, кубічною або сферичною.

На конкурс приймаються панорамні фотографії Івано-Франківська, що складаються з не менш ніж 3-х фото кадрів. Кожен учасник конкурсу може надіслати до 3 фотографій на конкурс.
Оцінки фотографій виставляються за 100-бальною шкалою кожним з членів журі незалежно один від одного. Перемогу здобуває фотографія, яка набирає найбільшу кількість балів. При рівності балів у фотографій-переможців відбувається повторне переоцінювання цих фотографій.
Після підведення підсумків, журі визначить 3 призові місця, які отримають нагороди за свої роботи.
Найкращі фотографії будуть надруковані і представлені на фотовиставці.
На вимогу організаторів конкурсу учасники повинні бути готові представити «вихідні» фотографії, з яких створювалась панорама.
Конкурс триває до 15 грудня, після чого журі має право 2 тижні розглядати і оцінювати отримані фотографії. Імена переможців будуть названі на сайті ifPortal.net
Усі фотографії, надіслані на конкурс фотографів «Івано-Франківська панорама» можуть використовуватися ресурсом «ifPortal.net» на свій розсуд.
Надсилання фотографій на конкурс автоматично означає, що учасник ознайомився з умовами його проведення і погоджується з усіма пунктами.
Фотопанорами необхідно висилати на адресу info@ifportal.net

Журі складається з 5 осіб

Формат надсилання фотографій:
1) Фотографія, вкладена у електронний лист (для 1 листа 1 фотографія!!!)
2) Ім*я та прізвище автора
3) Місце, де робилася фотографія (вулиця/район)
4) Коментар до фотографії або її назва.

Довідково: Використання програмних засобів корекції фото зображення дозволяється.



Версія для друку

Коментарі:


Автор: Armena 10 Серпня 2016, 3:00
And I was just woienrdng about that too! http://cgogvxzsv.com [url=http://wvvlcetacg.com]wvvlcetacg[/url] [link=http://zyfqsy.com]zyfqsy[/link]

Автор: Tangela 09 Серпня 2016, 17:43
Thanks for sharing. Your post is a useful conutibtrion.

Автор: Lina 09 Серпня 2016, 8:30
Keep these arlteics coming as they've opened many new doors for me. http://dzbxlr.com [url=http://vxetfjwzxz.com]vxetfjwzxz[/url] [link=http://olnwdhd.com]olnwdhd[/link]

Автор: Nelle 08 Серпня 2016, 16:41
I love reading these articles because they're short but invaemotifr.

Автор: Vinny 08 Серпня 2016, 9:48
Maya, the song is absolutely incredible. Right when Taylor sang the words “army guy”, I lost it. Thank you Taylor for writing this song. And thank you Maya for sharing yours and Ro871&#n2na;s story with us. So many people are changed (me included) after reading your blog.

Автор: 16 Лютого 2008, 23:14
А що мені робити якщо я помітив у вас свою роботу??? Але хтось із "Сако" її зпіонерив? Відпишіть будь ласка бо я готовий прибити злодія.

Автор: 03 Грудня 2007, 14:20
Взагалі-то треба писати "агенТство", а не "агенство" (можна було подивитися на логотип "Лайму")

Автор: Dapix 14 Листопада 2007, 1:23
2 Domestos:ваша обізнаність викликала в мене істеричний регіт!Ви певно переплутали Овчара Юрія Олеговича і Овчара Дениса Анатолійовича. Перший - технолог "Лайму", вторий - худред "Карпат" і маньячний панорамшік :-)ізучайте хвакти, сударь

Автор: editor 12 Листопада 2007, 17:10
На головній сторінці зліва вгорі є розділ Кадр дня. Його назва є гіперлінком на сам розділ, або ж до нього можна зайти через Меню. У переліку усіх фоторепортажів є роботи на конкурс.Можете також скористатися пошуком по сайту. Задавайте в пошук назву конкурсу.

Автор: mk 12 Листопада 2007, 16:52
А де власне самі фотографії можна переглянути чи я щось не те тисну?

Автор: joiuh 12 Листопада 2007, 11:36
0u88

Автор: 07 Листопада 2007, 22:12
Підтримую v.@rt. Такі великі водяні знаки таки дратують!!

Автор: v.@rt 07 Листопада 2007, 16:31
Народ, підкажіть де можна скачати класну панораму з франківськом(центр), але без водяних знаків, а то мені вже надоїло фотошопити. Хочу зробити класний банер з фраником для http://www.skyscrapercity.com Або виставліть хтось свої роботи в українській секції тут http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=531204&page=2

Автор: balerra 07 Листопада 2007, 1:07
Ой, не беріть мене на дешеві понти. Краще милуйтеся (якщо так можна висловитися) роботами.

Автор: 06 Листопада 2007, 23:12
Шановний ifPortal.net! А де можна подивитися усі існуючі на сьогодні роботи (щоб не шукати по датах)

Автор: 06 Листопада 2007, 23:10
?? Шановні, менше слів, більше фотографій!!!! як кажуть, стосунки будемо виясняти на фотографіях - "пришло время отвечать за базар" :)

Автор: editor 06 Листопада 2007, 16:27
РА "Лайм" забезпечує друк фотопанорам для виставки

Автор: balerra 06 Листопада 2007, 16:20
Тобто вуха існують для того, щоб на них спагетті вішати? А "Лайам" на банер ви по доброті душевній помістили.

Автор: editor 06 Листопада 2007, 15:44
Організатором конкурсу є ifPortal.net

Автор: Domestos 06 Листопада 2007, 13:50
Немає значення, чи до складу суддівської колегії входять представники "Лайму", чи ні. Вони є організаторами конкурсу. А коли організатори або їхні родичі беруть участь в конкурсі — це неетично.

Автор: editor 06 Листопада 2007, 9:15
Організатором конкурсу є ifPortal.net. РА "Лайм" забезпечує друк фотопанорам для виставки.У суддівській колегії представників "Лайму" немає.

Автор: Domestos 06 Листопада 2007, 0:28
А Овчар має відношення до "Лайма". Так мило, коли організатори самі беруть участь в конкурсі. То не потрібні фотки, кажете?

Автор: 04 Листопада 2007, 0:31
2mavika: не маю відношення, участі не приймаю. І давно не дитина, просто ви всі такі піз*ц професіонал тут.. продаж, права.. Та кому ваші говнофотки здалися? Стінка там ->

Автор: 03 Листопада 2007, 21:05
Хе-хе...він швидше до Овчара (тобто дапікса) відношення має :-)Френди у лайвджорналі тіво хлопаки :-)

Автор: mavika 03 Листопада 2007, 16:28
DaPix абсолютно правий, на всі 100%. А ви, Сергію, або ще недосвідчена дитина, якій хтось голову забив псевдобезкорисливіістю, або маєте безпосереднє відношення до цього конкурсу.

Автор: editor 30 Жовтня 2007, 8:33
"Власний розсуд" означає, що максимум ми їх використаємо для проведення підсумкової фотовиставки - власне для цього і є цей пункт. У нас є власні ресурси для створення гарних панорамних фотографій і ми не намагаємося збільшити свій фотоархів чи нажитися на чиїхось світлинах.Суть акції у тому, щоб показати красу міста і майстрів, що вміють створювати панорамні фотографії. Згідно нашої інформації - такий конкурс проводиться вперше.Згідно законодавства - авторство залишається за автором.

Автор: 29 Жовтня 2007, 23:15
2DaPixа що, впадло зробити щось на конкурс?Хоча я чомусь думаю, що ніякого комерційного використання не будеі ще розуміло, що авторство на себе портал перебирати не буде тим більше.Так що думаю що не варто переживати. А як продав роботу замовнику - то сюди зроби нову ;)

Автор: 29 Жовтня 2007, 20:45
Щце в жодні ворота не лізе: "Усі фотографії [...] можуть використовуватися ресурсом «ifPortal.net» на свій розсуд."КАК ЕТО? Розпишіть бодай елементрані речі про авторське право, комерційне право. Я свої роботи продаю клієнтам, і вони очччєнь будуть не задоволені, як побачать ще десь ті ж самі кадри, використані з комерційною метою. Чи все-таки портал гарантує дотримання авторських та майнових прав і не буде використовувати панорами з ком. цілями?

Автор: 28 Жовтня 2007, 23:25
Дякую. Сподіваюсь, що багато фотографів візьме участь у конкурсі. Взагалі ідея чудова. Молодці!!!

Автор: editor 28 Жовтня 2007, 18:26
Роботи будуть викладатися по мірі надходження, щоб користувачі бачили, з чого буде вибирати жюрі.Приз глядацьких симпатій - це ваша оцінка у коментарях. Хваліть роботи чи критикуйте.

Автор: 28 Жовтня 2007, 18:03
Пропоную ввести ще одну номінацію: приз глядацьких симпатій :)

Автор: 28 Жовтня 2007, 18:02
а пересічні громадяни зможуть побачити роботи лиш в кінці, на виставці, чи вони будуть викладатися на сайті по мірі їх надходження??

Автор: editor 27 Жовтня 2007, 19:17
Журі складатиметься з 2-х професійних фотографів, члена редакції, члена міськвиконкому і "жіночого погляду"Усі призи стосуватимуться фототематики

Автор: 27 Жовтня 2007, 12:59
Аглісітє список журі пжалуста!

Автор: 27 Жовтня 2007, 11:39
Скажіть, а які призи? :)