Захисника з Городенківщини нагородили орденом «За мужність»

20-річного військовослужбовця Григоріва Антонія Ігоровича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це повідомляють в Городенківській міській раді.

Григорів Антоній житель села Городниця, боєць 3 ОШБ, 1 штурмового батальйону, 2 штурмової роти.

“Ця висока державна нагорода є свідченням мужності, відваги та самовідданого служіння Україні. Попри молодий вік, Антоній гідно стоїть на захисті рідної землі, демонструючи силу духу та незламність справжнього воїна. Щиро дякуємо Захиснику за службу, героїзм і вірність Україні. Пишаємось нашим Героєм”, — йдеться в дописі громади.