Забула гаджет в маршрутці: патрульні знайшли ноутбук заявниці

Поліцейські допомогли повернути власниці втрачений ноутбук

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції.

Учора патрульні отримали повідомлення про втрату ноутбука. Заявниця припустила, що могла забути його в громадському транспорті.

Дівчина детально описала маршрут, яким рухалася, та надала інформацію про свій пристрій. Інспектори оперативно встановили місцезнаходження автобуса та зупинили його.

Водій повідомив, що дійсно виявив у салоні залишений ноутбук і мав намір звернутися до поліції, щоб встановити власницю. Завдяки злагодженим діям поліцейських пристрій повернули заявниці.