З пожежі в Чорнобильському лісі врятували червонокнижне лосеня

Надзвичайники врятували лосеня зі спаленої землі Чорнобильського лісу та передали фахівцям.

Беззахисну налякану тваринку, яка загубила маму у вогняній стихії, зустріли вогнеборці під час ліквідації пожежі й провели справжню спецоперацію з порятунку, повідомили в ДСНС України.

Лосеня напоїли водою та, проконсультувавшись із представниками лісництва, зоологами й ветеринарами, передали екологам.

“Ми не залишимо без подальшої уваги нашого маленького друга й триматимемо вас у курсі подальших подій”, зазначають в ДСНС.

Зараз тварина в безпеці та під наглядом фахівців отримє все необхідне для того, щоб жити.

Ліквідація пожежі на Київщині триває. Рятувальники працюють у посиленому режимі, локалізуючи осередки займання та запобігаючи подальшому поширенню вогню.