За результатами ДНК-експертизи підтвердилася загибель військовослужбовця, матроса Бризюка Василя Івановича, який із 20 листопада 2025 року вважався зниклим безвісти.
Про це повідомив голова Пасічнянської громади Андрій Гунда.
Василь Бризюк служив старшим навідником роти морської піхоти військової частини А2613.
На військову службу був призваний 01.08.2025 року Надвірнянським РТЦК та СП Івано-Франківської області.
Загинув 19 листопада 2025 року в районі населеного пункту Новогродівка Донецької області внаслідок ворожого мінометного обстрілу.
“Велике горе для всієї громади! Висловлюємо щирі співчуття дружині, рідним, близьким та всім, хто знав Героя Василя. Світла та вічна пам’ять тобі, Герою Василю”, – йдеться в повідомленні.
Дату та час прибуття кортежу повідомлять додатково, як тільки з’явиться точна інформація. Як зазначає голова громади, все залежить від логістики евакуаційної місії «НА ЩИТІ». Попередньо планується на понеділок-вівторок на наступний тиждень.
Також Андрій Гунда наголосив на тому, що в день приїзду траурного кортежу і в день похорону діятиме траурний час.









