Сьогодні, 15 травня, з російського полону повернувся військовий з Прикарпаття Богдан Сенюк.
Про це повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба
Богдан Сенюк родом із села Іваниківка Богородчанської громади.
“Маємо добру новину для усієї громади, а особливо- для близьких воїна Богдана Сенюка. Нашого захисника звільнено з ворожого полону”, — йдеться в повідомленні.
У полоні військовий перебував з грудня 2025 року.









