Внаслідок влучання в житловий будинок на вулиці Коновальця постраждали троє людей.
Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.
За словами Марцінківа, потерпілих винесли з палаючого будинку й надали першу допомогу поліцейські. Наразі всі троє знаходяться в лікарні, їм надають всю необхідну допомогу.
Як повідомив очільник міста, одна жінка в складнішій ситуації, але її здоров’ю нічого не загрожує. Її оперуватимуть ногу.
Попередньо загиблих немає.
Також Руслан Марцінків звернувся до мешканців пошкодженого будинку й наголосив, що всім, кому потрібна допомога з тимчасовим проживанням, потрібно звернутися в міську раду.









