Влучання в будинок у Франківську: троє людей в лікарні

Внаслідок влучання в житловий будинок на вулиці Коновальця постраждали троє людей.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

За словами Марцінківа, потерпілих винесли з палаючого будинку й надали першу допомогу поліцейські. Наразі всі троє знаходяться в лікарні, їм надають всю необхідну допомогу.

Як повідомив очільник міста, одна жінка в складнішій ситуації, але її здоров’ю нічого не загрожує. Її оперуватимуть ногу.

Попередньо загиблих немає.

Також Руслан Марцінків звернувся до мешканців пошкодженого будинку й наголосив, що всім, кому потрібна допомога з тимчасовим проживанням, потрібно звернутися в міську раду.