Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Відтепер системи оповіщення використовуватимуть щодня о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання та під час всеукраїнської акції «Запали свічку», яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.
“Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання — важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян”, — наголосила Юлія Свириденко.









