У селі Озерце місцеві мешканці, учні та педагоги разом продовжили бузкову алею, яку започаткували два роки тому.
Про це повідомляє Дубовецька територіальна громада.
“Відповідно до розпорядження сільського голови працівники закладів освіти, здобувачі освіти, ДПК села Лани та КЗПО «Центр дозвілля дітей та молоді» оновили бузкову алею у селі Озерце”, — йдеться в дописі.
Алея була започаткована ще у 2024 році, і відтоді учні та педагоги підтримують її та піклуються про кожен висаджений кущ.
Сьогодні вона продовжує зростати, стаючи символом спільної праці, турботи та любові до рідного краю.
Адміністрація громади щиро дякує всім, хто долучився до цієї ініціативи:
- працівникам закладів освіти,
- учням,
- представникам ДПК села Лани,
- КЗПО «Центр дозвілля дітей та молоді»,
- КП «Добра справа» та технічним працівникам закладів освіти громади.









