Уражені черевна порожнина й ноги: медики розповіли про постраждалого від вибуху на Франківщині чоловіка

21 листопада в селі Угорники на Івано-Франківщині здетонував вибуховий пристрій — загинув 13-річний хлопець, його вітчима госпіталізували. На ранок 22 листопада стан чоловіка медики характеризували як середньої тяжкості.

Про це повідомляє Суспільне.

Як пише видання, чоловік перебуває в реанімації Коломийської центральної районної лікарні. Він — у важкому, але стабільному стані, розповів у коментарі Суспільному генеральний директор медзакладу Андрій Кошкін.

З його слів, чоловік — при свідомості, його прооперували.

“Уражені черевна порожнина й ноги. Лікарі забрали уламки. Вранці хірурги проводили перев’язки”, — каже Андрій Кошкін.

Він також додав, що пацієнт потребує додаткових операцій.

Зі слів речниці поліції в області Христина Максимчак, поліцейські за фактом вибуху відкрили провадження за частиною 1 статті 115 з позначкою “нещасний випадок” та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що на Коломийщині внаслідок вибуху загинув малолітній.

У кімнаті приватного будинку, де перебували 13-річний хлопець та його вітчим, здетонував вибуховий пристрій.

Унаслідок вибуху хлопець отримав тілесні ушкодження несумісні з життям, а його вітчим, 1961 року народження, госпіталізований.