Україна здійснила прорив у виробництві вітряків

Україна завершила створення повноцінного внутрішнього циклу виробництва вітряків і може самостійно закривати внутрішні потреби держави в цьому сегменті обладнання. Це крок до енергетичної незалежності в майбутньому.

Про це повідомив Заступник Керівника ОП Віктор Микита.

“Вперше українське підприємство, на території нашої держави, руками наших фахівців із застосуванням високотехнологічного інноваційного обладнання виготовило першу лопать для вітротурбіни, яка так само створена в нашій країні для генерації електроенергії, котра посилює розподілену енергосистему й дає таку необхідну електрику в домівки наших людей”, – йдеться в дописі.

Виріб компанії ТОВ «Френдлі Віндтехнолоджі» довжиною 75 метрів та вагою 25 тонн зійшов з конвеєра та готовий до монтажу.

Під час виробництва задіяли новітнє обладнання, основну матриця для виробництва лопатей фірми «Gurit», сучасні матеріали й десятки фахівців високої кваліфікації, досвіду.

“Разом із керівництвом компанії та працівниками урочисто позначили лопать нашим національним маркуванням «Зроблено в Україні», яким усі пишаємося. Це був непростий шлях від концепції до реалізації, але ми вірили та рухалися вперед разом”, – розповідає Віктор Микита.

За його словами, завдяки цьому кроку наша держава вкотре довела світу, що ми – країна передових технологій, яка стала в один ряд з такими виробниками вітрогенеруючого обладнання як США, Китай, Німеччина, Данія, Іспанія, Індія, Бразилія та Південна Корея.

“Закарпаття підтверджує статус нового центру інновацій і високих технологій у машинобудуванні нашої країни. Усе це зроблено українцями в Україні для наших людей”, – наголосив Заступник Керівника ОП.