У Вовчинці п’яний водій протаранив огорожу

Водій у стані сп’яніння вчинив ДТП. Патрульні склали на нього адмінматеріали.

Про це повідомляють в патрульній поліції Івано-Франківської області.

Учора патрульні отримали повідомлення про ДТП у селі Вовчинець.

Прибувши на місце події, інспектори встановили, що водій автомобіля Citroën не обрав безпечної швидкості руху, не був уважним за кермом та здійснив наїзд на паркан.

Під час спілкування з 57-річним керманичем поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду як на місці події, так і в медичному закладі.

На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.