У Нижньовербізькій громаді відновлюють та модернізують вуличне освітлення

У населених пунктах Нижньовербізької громади поступово відновлюється робота мереж вуличного освітлення.

Про це повідомляє Нижньовербізька сільська рада.

Також розпочалися роботи з модернізації мереж вуличного освітлення із заміною існуючих ліній на нові СІП-проводи. Оскільки на значній частині території громади мережі вуличного освітлення були змонтовані звичайним проводом, який не відповідає сучасним технічним вимогам.

Крім того, під час проведення працівниками АТ «Прикарпаттяобленерго» технічних робіт на окремих ділянках електромереж, які суміщені із мережею вуличного освітлення сільської ради, вуличне освітлення відключається від електромережі.

Для подальшого відновлення його роботи вже необхідно виконувати монтаж нових ліній із використанням СІП-проводу відповідно до чинних технічних вимог.

Кошти виділили з місцевого бюджету. Роботи будуть проводитися поетапно у різних населених пунктах громади.

“Просимо жителів із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей під час проведення робіт”, йдеться в повідомленні.