У Коломийському та Калуському районах виявили небезпечні снаряди

14 травня піротехніки Прикарпаття знищили чотири вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

Про це повідомляють на сайті ДСНС Франківщини.

Зокрема, у Коломийському районі виявили та знешкодили одну мінометну міну, а в Калуському районі — три артилерійські снаряди.

Рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними під час виявлення підозрілих предметів. У жодному разі не торкатися небезпечних знахідок та негайно повідомляти про них Службу порятунку за номером «101».