У Коломийському ліцеї №4 повністю замінять батареї та трубопроводи

У ліцеї №4 імені Сергія Лисенка у червні розпочнуться роботи із модернізації системи опалення. Усі трубопроводи та батареї замінять на нові.

Коломийська громада єдина в Івано-Франківській області, яку обрали для участі у цьому проєкті, повідомляє міський голова Богдан Станіславський.

На заміну системи опалення передбачені 330 тисяч доларів.

Днями відбулась зустріч виконавців робіт із батьками школярів та колективом ліцею. Підрядники презентували попередній план робіт. І закликають усіх надавати свої ідеї щодо покращення системи опалення.

Ці роботи реалізовуватимуть у межах проєкту «Відновлення та посилення спроможностей громад», який фінансує Міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини.