У Калуші госпіталізували двох людей після зіткнення автівок

12 травня о 22:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю двох легкових автомобілів, що сталася у місті Калуш.

Про це повідомляють в ДСНС.

До місця події направили рятувальників 6 ДПРЧ. Надзвичайники провели роботи з від’єднання клем акумуляторних батарей транспортних засобів для запобігання можливому загорянню.

За попередньою інформацією, у результаті ДТП травмовано двох людей.

Обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють правоохоронці.