12 травня о 22:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю двох легкових автомобілів, що сталася у місті Калуш.
Про це повідомляють в ДСНС.
До місця події направили рятувальників 6 ДПРЧ. Надзвичайники провели роботи з від’єднання клем акумуляторних батарей транспортних засобів для запобігання можливому загорянню.
За попередньою інформацією, у результаті ДТП травмовано двох людей.
Обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють правоохоронці.









