У Франківську знову працюватимуть велопатрулі

На вулиці Івано-Франківська повертаються велопатрулі.

Про це повідомили в патрульній поліції.

Як зазначають в дописі, з кінця травня в Івано-Франківську про безпеку дорожнього руху також дбатимуть додаткові екіпажі велопатрульних.

Також наголосили, що велопатрульні першими реагуватимуть на ДТП із потерпілими, адже завдяки мобільності, оминаючи затори, можуть швидко дістатися місця події та надати домедичну допомогу.