У Франківську вночі стався конфлікт: на двох молодиків склали протоколи

У центрі міста правоохоронці припинили конфлікт між групою осіб

Про це повідомляють в поліції.

16 травня близько 23:00 під час спільного патрулювання центральної частини Івано-Франківська поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України виявили конфлікт між групою осіб, які порушували громадський порядок.

Правоохоронці оперативно відреагували на ситуацію, припинили конфлікт та не допустили його подальшого загострення. Двох найбільш активних учасників доставили до районного управління поліції.

На 21-річного мешканця Житомирської області та 23-річного мешканця Івано-Франківської області поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення — «Дрібне хуліганство».

Попередньо встановили, що тілесних ушкоджень ніхто з учасників конфлікту не отримав. Наразі повідомлень від медичних закладів щодо звернень осіб із тілесними ушкодженнями до поліції не надходило.

Правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини події.