У Франківську відкрили Центр цифрового машинобудування

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося відкриття Центру цифрового машинобудування (CAD/CAM/CNC Center).

Про це повідомляють в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Новий простір дозволяє реалізувати повний цикл — від створення цифрової моделі до виготовлення реального виробу

До структури Центру увійшли:

  • лабораторія верстатів із ЧПК
  • лабораторія промислової роботизації
  • клас CAD/CAM-моделювання

Центр створений в межах міжнародного грантового проєкту ATEd програми Interreg VI-A NEXT Румунія–Україна.

Загальна вартість обладнання – понад 500 тисяч євро.

«Це не лише вагоме поповнення матеріально-технічної бази університету, а й технічний скарб усього регіону», – наголосив ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик.

У заході взяли участь представники влади, бізнесу, освітньої та наукової спільноти.

Великий інтерес до роботи Центру цифрового машинобудування виявили також представники бізнесу та освітньої спільноти – партнери й стейкхолдери університету.

В ІФНТУНГ переконані, що відкриття Центру – це важливий крок для підготовки нової генерації інженерів, розвитку промисловості та післявоєнної відбудови України.