У Франківську підлітки на вулиці розпивали алкоголь

Днями під час патрулювання вулиць Івано-Франківська працівники відділу громадського порядку виявили групу неповнолітніх, які розпивали алкогольні напої.

Як повідомили в муніципальній інспекції, на місце події викликали працівників ювенальної превенції для встановлення всіх обставинь та контакту з батьками.

Також наголосили, що вживання алкоголю неповнолітніми є порушенням законодавства та може мати негативні наслідки для здоров’я і безпеки дітей.

Крім того, звертаються до батьків з проханням приділяти більше уваги дозвіллю та колу спілкування своїх дітей.