У Франківську невідомі пошкодили громадський транспорт

Вчетверте за кілька днів відбувається навмисне пошкодження нового транспорту.

Про це повідомили в КП «Електроавтотранс»

Тричі минулого тижня постраждали тролейбуси з автономним ходом одного й того ж виробника з нещодавнього оновлення тролейбусного парку. А вчора, 18 травня пошкодили автобус.

За попередніми даними, зловмисники ймовірно використовують пневматичну зброю. Кожного разу викликається поліція, складаються заяви та відкриваються провадження. Правоохоронці ведуть активний пошук причетних.

КП «Електроавтотранс» закликає мешканців бути уважними й повідомляти про будь-які підозрілі дії, що можуть загрожувати безпеці громадського транспорту.