На вулиці Хіміків сталася аварія за участю Toyota Land Cruiser та скутера, яким керувала 15-річна дівчина. Поліція відкрила кримінальне провадження.
Про це повідомляють в поліції Івано-Франківської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 6 травня близько 20:00 в обласному центрі на вулиці Хіміків. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Правоохоронці попередньо встановили, що 35-річний водій автомобіля «Toyota Land Cruiser», рухаючись прибудинковою територією, здійснював випередження скутера «Yamaha», яким керувала 15-річна мешканка села Угринів. У цей момент неповнолітня змінила напрямок руху ліворуч, унаслідок чого відбулося зіткнення.
Дівчину госпіталізували до медичного закладу. Водія автомобіля перевірили на стан алкогольного сп’яніння — він був тверезий.
Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування, встановлюються всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.









