У Дубовецькій громаді відкрили стенд зі світлинами зниклих безвісти Захисників

20 травня на Площі Незалежності, біля головного прапора громади, відбулося відкриття пам’ятного стенду «Голос надії» із фотографіями військовослужбовців Дубовецької громади, які зникли безвісти під час повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили на сторінці громади.

Подія була приурочена до Дня Героїв. На спільну молитву зібралися жителі громади, духовенство та родини Захисників.

Як зазначають в дописі, на стенді розмістили світлини 22 військових.

Захід розпочався урочистим маршем учасників патріотичної гри «Джура».

«Надзвичайно зворушливим став виступ жительки села Дубівці Світлани Мархоцької, дружини одного із наших зниклих безвісти захисників. Передаючи біль, силу та надію всіх сімей, вона звернулася до громади: «Для нас це боротьба і очікуння, ми віримо і сподіваємось. Бажаю всім дочекатися своїх рідних, підтримуймо один одного», – йдеться в дописі.