Упродовж тижня у Бурштинській громаді відбуватимуться тематичні заходи, інформаційні кампанії, зустрічі та ініціативи, покликані формувати суспільство без обмежень і упереджень.
Про це повідомили на сторінці міської ради.
Метою цього є підвищення обізнаності суспільства щодо важливості рівних можливостей, доступності послуг, освіти, праці, інформації та громадського простору для всіх людей незалежно від віку, стану здоров’я чи життєвих обставин.
Безбар’єрність — це про:
- повагу у спілкуванні;
- зрозумілу інформацію;
- цифрову доступність;
- підтримку людей старшого віку;
- комфорт для батьків із маленькими дітьми;
- увагу до потреб ветеранів та людей з інвалідністю.
Захід уже вдруге проводять у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року за ініціативи Першої леді України Олена Зеленська.









