У Бурштинській громаді стартує тиждень безбар’єрності

Упродовж тижня у Бурштинській громаді відбуватимуться тематичні заходи, інформаційні кампанії, зустрічі та ініціативи, покликані формувати суспільство без обмежень і упереджень.

Про це повідомили на сторінці міської ради.

Метою цього є підвищення обізнаності суспільства щодо важливості рівних можливостей, доступності послуг, освіти, праці, інформації та громадського простору для всіх людей незалежно від віку, стану здоров’я чи життєвих обставин.

Безбар’єрність — це про:

  • повагу у спілкуванні;
  • зрозумілу інформацію;
  • цифрову доступність;
  • підтримку людей старшого віку;
  • комфорт для батьків із маленькими дітьми;
  •  увагу до потреб ветеранів та людей з інвалідністю.

Захід уже вдруге проводять у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року за ініціативи Першої леді України Олена Зеленська.