Традиції рідного краю та пізнавальні екскурсії: табір «КОЛО-МИ-Я» відкрив новий сезон

Розпочав роботу літній табір «КОЛО-МИ-Я» — дитячий дослідницький табір культурної спадщини.

Як зазначають в Департаменті освіти та культури Коломийської міської ради, перший день став для учасників захопливою подорожжю у світ традицій, мистецтва та історії рідного краю.

Діти взяли участь у майстер-класі з вибійки, де познайомилися з давнім ремеслом оздоблення тканини та створили власні унікальні роботи.

Продовженням дня стали пізнавальні екскурсії. Учасники відвідали Палац культури та мистецтв “Народний дім” м. Коломия де дізналися більше про культурне життя громади. Також побували в Коломийська дитяча музична школа 2 імені Галини Грабець знайомлячись із музичними традиціями та творчими здобутками юних талантів.

Завершився день у Пластовій домівці Станиця Коломия Пласту – НСОУ де дітей чекали цікаві розповіді про пластунський рух, його цінності та багаторічні традиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *