У ніч на 28 грудня підрозділи Сил оборони України уразили нафтопереробний завод “Сизранський” у Самарській області РФ.
Зафіксовано влучання ударних БпЛА по території заводу з подальшою пожежею, повідомляють в Генштабі ЗСУ
Щорічний об’єм переробки цього підприємства складає від 7 до 8,9 млн. тонн нафти. Як зазначають в Генштабі, нафтопереробний завод “Сизранський” є частиною енергетичного тилу Росії та задіяний у забезпеченні збройних сил агресора.
Ступінь завданих збитків уточнюється.
Окрім цього, Сили оборони України уразили
- місце зберігання та обслуговування безекіпажних катерів в районі Чорноморського (тимчасово окупована територія українського Криму);
- ремонтний підрозділ зі складу 1435 мотострілецького полку поблизу населеного пункту Антрацит (ТОТ Луганської області);
- понтонну переправу неподалік Ніконорівки та склад зберігання БпЛА типу “Шахед” в Макіївці на Донеччині.
Втрати ворога уточнюються.
Також, підтвердили результати нещодавнього ураження заводу з переробки нафтопродуктів “ЛУКОЙЛ-Волгограднєфтєперероботка” у Волгоградській області РФ. Пошкодили трубопровід нафтопродуктів і технологічну установку виробництва масел.









