росія ракетами та дронами масовано атакувала один із ключових об’єктів Групи Нафтогаз на Харківщині.
Про це повідомив голова правління “Нафтогазу” Сергій Корецький.
Під час масованої нічної атаки ворог завдав комбінованого удару. Спочатку по об’єкту били дронами. Приблизно за годину ворог завдав повторного удару ракетами.
“Це свідома тактика терору. Так росіяни намагаються завдати максимальної шкоди не лише інфраструктурі, а й людям, які рятують, ремонтують і відновлюють. Саме така тактика спричинила трагічні наслідки в ніч на 5 травня, коли загинули наші колеги та рятувальники ДСНС”, — йдеться в повідомленні.
Також Сергій Корецький зазначає, що запровадили більш жорсткі безпекові протоколи, щоб мінімізувати загрозу для наших працівників.
Оцінка наслідків російських обстрілів повідомлять тоді, коли дозволить безпекова ситуація. Тоді ж розпочнуться й відновлювальні роботи.









