Понад 170 тисяч гривень виманили телефонні шахраї у жінок на Прикарпатті

В Івано-Франківську телефонні шахраї ошукали двох жінок більш ніж на 170 тисяч гривень. Зловмисники представлялися працівниками банку та під приводом “захисту рахунку” виманили у потерпілих гроші.

Про це повідомляє поліція області.

До поліції Івано-Франківська звернулися дві місцеві жительки, які стали жертвами телефонних аферистів. Зловмисники, представившись працівниками банку, під приводом «захисту рахунків» виманили у жінок значні суми коштів.

45-річна жителька Івано-Франківська розповіла поліцейським, що їй зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. Під приводом нібито захисту рахунку від незаконного оформлення кредиту він переконав жінку виконати низку банківських операцій. У результаті з її рахунку було списано близько 130 тисяч гривень.

Ще однією жертвою шахраїв стала 59-річна мешканка обласного центру. Жінці також зателефонував псевдопрацівник банку. Виконуючи вказівки незнайомця, заявниця втратила близько 43 тисяч гривень.

За обома фактами слідчі Івано-Франківського районного управління поліції розпочали кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до вчинення цих злочинів.