Понад 100 постраждалих, зруйновані будинки, пожежі: наслідки нічної атаки росіян на Україну

У ніч на 2 червня росіяни завдали масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування різних типів. Понад 100 людей постраждалих, серед них є діти.

Основний напрямок удару – Київ. Також атакували Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтавщину та інші регіони, повідомляють в ПС.

Усього радіотехнічні війська Повітряних Сил зафіксували 729 засобів повітряного нападу – 73 ракети і 656 БпЛА різних типів:

  • 8 протикорабельних ракет 3М22 “Циркон”;
  • 33 балістичні ракети Іскандер-М;
  • 27 крилатих ракет Х-101;
  • 5 крилатих ракет “Калібр”;
  • 656 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів “Бандероль”, дронів-імітаторів типу “Пародія”.

За попередньою інформацією, станом на 08.30 зафіксовані влучання 30 балістичних, 3 крилатих ракет та 33 ударних БпЛА на 38 локаціях, а також падіння збитих БпЛА на 15 локаціях.

Дніпропетровщина

Внаслідок російської атаки загинули 9 людей, з них — 1 рятувальник, ще 36 – отримали поранення

Дніпро. Під час роботи підрозділів ДСНС окупанти завдали повторного удару, унаслідок чого загинув рятувальник.

В місті частково зруйновані 2-поверховий та 4-поверховий багатоквартирні житлові будинки, підприємство, знищені гаражі та автомобілі. Пошкоджена й пожежно-рятувальна частина: вибуховою хвилею у будівлі вибиті вікна. Пожежі, що виникли, рятувальники ліквідували.

Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Ймовірно, під завалами зруйнованого чотириповерхового будинку перебувають люди. На місці працюють кінологи та психологи ДСНС.

У Кам’янському внаслідок атаки виникла пожежа 5-поверхового житлового будинку. Також пошкоджені адмінбудівля та одноповерховий житловий будинок.

Чернігівщина

Через російську атаку постраждав 15-річний юнак. Горіли будинки, ліцей та склади

Чернігівський район. У Городнянській громаді через удар російського БпЛА по житловому будинку виникла пожежа. Постраждав 15-річний хлопець.

Чернігів. Уночі внаслідок падіння ворожого БпЛА на житловий будинок сталася пожежа. Постраждалих немає.

У Корюківському та Новгород-Сіверському районах через російські атаки зайнялися ліцей та складські будівлі.

Рятувальники ліквідували всі займання.

Сумщина

Вночі росіяни атакували місто Суми та Великописарівську громаду: попередньо, травмовані двоє людей.

Пошкоджені приватні домоволодіння та багатоповерхівка. Виникли пожежі.

Через загрози повторних атак, рятувальники тимчасово зупиняли роботи. Усі осередки горіння ліквідовані.

Харківщина

Постраждали 14 людей, з них одна дитина. Сталися пожежі, руйнації будівель

Під прицілом ворога були Харків та Барвінківська, Донецька, Мереф’янська, Височанська громади області.

Горіли житлові будинки, господарчі споруди, гаражі, автомобілі та інші цивільні об’єкти. Також пошкоджені багатоповерхові та приватні житлові будинки.

Київ

Внаслідок російського обстрілу 4 особи загинули, постраждали 58 осіб, з них троє дітей

Внаслідок ворожих влучань пошкоджені житлові будинки та цивільна інфраструктура у Подільському, Шевченківському, Оболонському, Святошинському, Соломʼянському, Голосіївському, Печерському та Дарницькому районах.

Подільський район: внаслідок влучання в 9-ти поверховий житловий будинок, сталося часткове руйнування верхніх поверхів. Під завалами можуть бути люди. Наразі відомо про 5 постраждалих. Рятувальні роботи продовжуються.

На іншій адресах: сталося загоряння автомобілів на відкритій місцевості, на території одного із навчальних закладів виникла пожежа у 4-х поверховій будівлі, а на території комунального підприємства горять автомобілі та складська будівля

Оболонський район: виникло загоряння побутівки на території будівництва.

Шевченківський район: сталось часткове ушкодження фасадної частини та даху житлової 9-ти поверхівки.

Дарницький район: виникло загоряння на території АЗС.

Солом’янський район: сталося загоряння в одній із квартир на 16-му поверсі житлової 20-ти поверхівки. На приватній території сталося загоряння приватного житлового будинку. Загоряння в 24-х поверховому житловому будинку на рівні 9 поверху. Рятувальники деблокували одного чоловіка.

Голосіївський район: сталося загоряння на території одного із торговельних майданчиків та руйнування 2 й 3 поверхів будівлі. За іншими адресами загоряння кількох автомобілів, загоряння в офісних приміщень, загоряння МАФів та торговельних будівель, а також загоряння та руйнація одного із бізнес-центрів.

Святошинський район: в житловій 5-ти поверхівці сталося пошкодження фасаду та скління вікон. За іншою адресою незначні пошкодження покрівлі житлової 9-ти поверхівки.

Печерський район: виникли незначні ушкодження на території незавершеного будівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *