На Прикарпатті затримали учасників смертельної бійки: їм повідомили про підозри

Унаслідок конфлікту поблизу одного з розважальних закладів Івано-Франківська на вулиці Івасюка загинув 18-річний юнак. Ще двоє молодиків зазнали легких тілесних ушкоджень. Поліцейські  встановили осіб, причетних до злочину, та затримали їх.

Фігурантам повідомили про підозри, пише пресслужба поліції області.

У ході слідства встановили, що один із фігурантів — 18-річний юнак — діючи з хуліганських мотивів, у присутності великої кількості людей грубо порушив громадський порядок. Він завдав ударів руками та ногами двом потерпілим. До протиправних дій долучилися і його спільники – однолітки.

Надалі один з фігурантів ударив 18-річного потерпілого ногою в ділянку шиї, коли той уже лежав на землі та не чинив опору.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, смерть хлопця настала внаслідок отриманого тілесного ушкодження.

Упродовж кількох годин вдалося встановити осіб-зловмисників. Трьох 18-річних фігурантів невдовзі затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили їм про підозру. Одному з них — за ч. 2 ст. 121 та ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України, ще двом — за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України. Найближчим часом суд обере їм запобіжні заходи.

Досудове розслідування триває.