На Прикарпатті чоловік після сварки із односельчанкою підпалив її транспорт

Чоловік вирішив помститися односельчанці через тривалі неприязні стосунки і підпалив її квадроцикл.

Про це повідомляють в поліції Івано-Франківської області.

21 травня близько 20:00 на лінію «102» звернулася 49-річна мешканка Делятинської територіальної громади. Жінка повідомила, що в селі Білі Ослави її односельчанин підпалив квадроцикл.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Поліцейські опитали потерпілу, свідків та очевидців, а також проаналізували записи камер відеоспостереження.

Правоохоронці встановили, що напередодні між потерпілою та її 38-річним односельцем, з яким у неї тривалий час були неприязні стосунки, виник словесний конфлікт у місцевому магазині. Після суперечки чоловік підійшов до припаркованого неподалік квадроцикла, який належить жінці. Попередньо встановили, що фігурант від’єднав паливний шланг бака, після чого за допомогою запальнички підпалив паливну суміш. Вогонь миттєво охопив транспортний засіб.

Оперативники кримінальної поліції швидко встановили місцеперебування та розшукали зловмисника. Йдеться про 38-річного місцевого мешканця.

Слідчі затримали фігуранта та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України — умисне знищення чужого майна шляхом підпалу.

Найближчим часом суд обере підозрюваному запобіжний захід.