Мешканець Коломийщини перерахував майже 20 тисяч гривень за товар в інтернеті, однак залишився і без покупки, і без грошей.
Про це повідомляють в поліції Івано-Франківської області.
До районного відділу поліції звернувся 28-річний мешканець П’ядицької територіальної громади.
Чоловік став жертвою шахрайства під час купівлі товару на одній з інтернет-платформ. Після домовленості з так званим “продавцем” він перерахував майже 20 тисяч гривень, однак товар так і не отримав, а зв’язок із псевдопродавцем було втрачено.
За цим фактом розпочали досудове розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочинної схеми, та відпрацьовують канали руху коштів.









