На Франківщині водій їздив із підробленими документами

54-річний чоловік показав патрульним ймовірно фальшиве посвідчення водія. Для з’ясування всіх обставин на місце викликали слідчих.

Про це повідомили в патрульній поліції Івано-Франківської області.

Під час патрулювання в населеному пункті Драгомирчани інспектори зупинили транспортний засіб Opel.

За кермом перебував 54-річний чоловік, який надав для перевірки посвідчення водія з явними ознаками підробки. Зокрема, документ не містив необхідних захисних елементів, а шрифти мали недрукарський спосіб нанесення.

Для встановлення всіх обставин події на місце викликали слідчо-оперативну групу.

В поліції нагадують, що за використання свідомо підробленого документа передбачена кримінальна відповідальність за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.