54-річний чоловік показав патрульним ймовірно фальшиве посвідчення водія. Для з’ясування всіх обставин на місце викликали слідчих.
Про це повідомили в патрульній поліції Івано-Франківської області.
Під час патрулювання в населеному пункті Драгомирчани інспектори зупинили транспортний засіб Opel.
За кермом перебував 54-річний чоловік, який надав для перевірки посвідчення водія з явними ознаками підробки. Зокрема, документ не містив необхідних захисних елементів, а шрифти мали недрукарський спосіб нанесення.
Для встановлення всіх обставин події на місце викликали слідчо-оперативну групу.
В поліції нагадують, що за використання свідомо підробленого документа передбачена кримінальна відповідальність за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.









