До ночі дивився Євробачення. Дякую LELÉKA за гідний виступ. Світ веселиться знову. А у Лелеки пісня про біль, який відчуває кожен з українців у світі і який уже не так помічає Європа. І бачимо, що прості глядачі континенту співпереживають нам більше, ніж елітні жюрі.
Звичайно, можна було б сказати, що оцінюють фаховість, втім як раз фаховості Лелеці не бракувало.
Голосували як завжди за сусідів за невеликими винятками. Балканці за своїх, скандинави за своїх.
Ми просто бачимо, що наш біль забувається, до нього звикають і помічають менше.
Веселитися ми теж вміємо не гірше від переможців болгар, але виглядало б це зараз як мінімум дивно.
Про автора: Микола Княжицький – український журналіст, Член австрійського Міжнародного інституту преси.
Передрук не редагуємо. Оригінал тут









