У Калуші виділили понад 8 мільйонів гривень на підтримку українських військових. Фінансову допомогу отримають 17 підрозділів.
Про це йдеться на сайті Калуської міської ради.
Депутатський корпус одноголосно підтримав рішення на пленарному засіданні 113 сесії Калуської міської ради про спрямування субвенційних коштів на запити захисників.
Кошти будуть спрямовані на потреби 17 військових частин.
“Ми чітко усвідомлюємо, що потреби на передовій оновлюються щодня. Калуська громада залишається надійним тилом для наших Воїнів, які боронять українську землю”, — наголосив Андрій Найда.









