Франківщина втратила Захисника: загинув Щепанський Михайло

На щиті до рідного дому повертається захисник з Прикарпаття Щепанський Михайло.

Про це повідомили у Верхньомайданському старостинському окрузі.

Михайло народився 1991 року.

Був командиром 1 самохідного артилерійського взводу, старшим офіцером батареї 1 самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону військової частини А7013.

28 квітня 2026 року під час виконання бойового завдання загинув в районі населеного пункту Оріхів на Запоріжжі

“Він загинув у бою за Україну, до останнього подиху залишаючись вірним присязі та своєму народу. Він не просто виконував обов’язок — він тримав небо над нами, поки воно не забрало його до себе. Михайлові було лише 35… Світла людина, чий шлях тепер стане частиною нашої спільної пам’яті”, — йдеться в дописі.

Про час та місце зустрічі Героя, а також церемонію прощання повідомлять додатково.