Прикарпаття отримає 40 мільйонів гривень державної субвенції на створення сучасних освітніх просторів.
Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.
Кошти спрямують на модернізацію чотирьох закладів освіти області, які пілотуватимуть профільну старшу школу:
- Ворохтянський ліцей;
- Делятинський ліцей №1;
- Ліцей №2 Івано-Франківської міської ради;
- Коломийський ліцей імені М. Грушевського.
Кожен із ліцеїв отримає по 10 мільйонів гривень. Фінансування буде спрямоване на створення інноваційних STEM-лабораторій та облаштування сучасних кабінетів фізики, хімії, біології й математики.
“Це інвестиція у якісну освіту та майбутнє наших дітей. Нові освітні простори дадуть учням більше можливостей для розвитку, поглибленого вивчення природничих дисциплін, формування практичних навичок і свідомого вибору професійного шляху”, – наголошує очільниця ОДА.









