Австралія стала першою країною, яка заборонила соцмережі для дітей віком до 16 років, заблокувавши доступ до таких платформ TikTok, Instagram та інших.
Десяти найбільшим платформам наказали блокувати аккаунти дітей з опівночі середи. Інакше вони зіткнуться з штрафами до 49,5 мільйонів австралійських доларів (33 мільйони доларів) згідно з новим законом, який викликав критику з боку великих технологічних компаній та захисників свободи слова, але був схвалений батьками та захисниками прав дітей, пише Радіо Свобода.
У відеозверненні прем’єр-міністр Ентоні Альбанезе закликав дітей «максимально використати майбутні шкільні канікули, а не проводити їх, гортаючи сторінки в телефоні».
«Почніть займатися новим видом спорту, навчіться грати на новому музичному інструменті або прочитайте ту книгу, яка вже деякий час лежить на вашій полиці. Важливо проводити якісний час з друзями та родиною, спілкуючись з ними віч-на-віч», –сказав він.









