На Прикарпатті викрили чоловіка, який незаконно придбав та зберігав вогнепальну зброю і боєприпаси.
Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.
Слідчі в Івано-Франківській області встановили, що 53-річний мешканець Снятина зберігав незареєстровані небезпечні предмети за місцем проживання. У домоволодінні фігуранта поліцейські провели обшук та виявили автомат АКС-74 калібру 5,45 мм і понад 350 бойових набоїв, серед яких були й бронебійні.
Зброю та боєприпаси чоловік тримав у сейфі без передбаченого законом дозволу. Усе вилучили та направили на експертизу. Фігуранта затримали.
Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Суд обрав запобіжний захід.
Досудове розслідування триває. Поліцейські встановлюють обставини незаконного придбання та погодження вогнепальної зброї та боєприпасів.









