Колекція Музею писанкового розпису поповнилася 27 витинанками, писанками та дряпанками, створеними на страусиних, гусячих і курячих яйцях.
Про це повідомляють на сторінці закладу.
Усі вони були представлені на виставці «Подністровські візерунки», яка нещодавно репрезентувала в Музеї писанкового розпису творчий доробок працівниць Могилів-Подільського Центру народної творчості та членкинь творчого об’єднання «Барви Поділля».
За подарунок і співпрацю музей дякує заслуженій працівниці культури України, членкині НСМНМУ, НСХУ, НСКУ, директорці Могилів-Подільського Центру народної творчості Оксані Городинській; заслуженій майстрині народної творчості України, членкині НСЖУ, НСКУ, НСМНМУ Марії Гоцуляк, а також Лорі Городинській, Тетяні Яковенко, Анні Пахненко, Олені Корсовській, Лесі Паладійчук.
Також зазначають, що в музейній збірці вже зберігається близько двохсот п`ятдесяти творів майстрів з Могилева-Подільського. Кілька з них – авторства Марії Гоцуляк та Оксани Городинської – представлено в постійній експозиції музею.











