17-річний водій помер в лікарні: на Київщині зіткнулися автівки, якими керували неповнолітні

Вчора близько 14.30 сталася дорожньо-транспортна подія у Переяславі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.

За попередньою інформацією, 15-річний водій транспорту BMW на перехресті однієї із вулиць допустив зіткнення із автівкою Skoda під керуванням 17-річного хлопця.

Внаслідок аварії керманич Skoda отримав тяжкі тілесні ушкодження та помер у лікарні.

Слідчі, за процесуальним керівництвом Бориспільської окружної прокуратури, розпочали розслідування за фактом смертельної аварії (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

Крім того, поліцейські здійснюватимуть розслідування за фактом випуску в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їх експлуатації (ст. 287 Кримінального кодексу України), а також злісного невиконання обовʼязків по догляду за дитиною (ст. 166 Кримінального кодексу України).