31 травня близько 20:00 на території Коломийського району трапилася аварія, в якій постраждали двоє неповнолітніх.
Про це повідомляють в поліції Івано-Франківської області.
Правоохоронці встановили, що 16-річний житель Печеніжинської територіальної громади, керуючи мотоциклом «Balino», не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen Jetta» під керуванням 18-річного мешканця Коломийського району, який виїжджав із другорядної дороги.
У результаті ДТП травмувалися водій мотоцикла та його 17-річний пасажир. Обох неповнолітніх доставили до лікувального закладу. Водій легковика був тверезий.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.









