16-річний мотоцикліст та його пасажир потрапили до лікарні після аварії на Коломийщині

31 травня близько 20:00 на території Коломийського району трапилася аварія, в якій постраждали двоє неповнолітніх.

Про це повідомляють в поліції Івано-Франківської області.

Правоохоронці встановили, що 16-річний житель Печеніжинської територіальної громади, керуючи мотоциклом «Balino», не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen Jetta» під керуванням 18-річного мешканця Коломийського району, який виїжджав із другорядної дороги.

У результаті ДТП травмувалися водій мотоцикла та його 17-річний пасажир. Обох неповнолітніх доставили до лікувального закладу. Водій легковика був тверезий.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *