09 Вересня 2020    джерело:     розділ: Всі новини
На завод "Карпати" у Франківську шукають 700 працівників

У зв’язку із відкриттям нового проєкту із виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів “Opel Insignia” державне підприємство ВО «Карпати» розпочало набір працівників на робітничі спеціальності.

За словами начальника відділу персоналу та ОРД Оксани Івасів, підприємство планує працевлаштувати близько 700 нових працівників, які будуть працювати на новому проєкті.

«Ми змушені працювати у складний час пандемії коронавірусу, тому, щоби убезпечити теперішніх і майбутніх працівників, ми облаштували за всіма рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я спеціальне приміщення, де відбуваються зустрічі із претендентами на роботу. Окрім того, щоби уникнути великого скупчення людей, співбесіди із претендентами проходять за попереднім записом у відділі персоналу», – розповідає Оксана Івасів.

Також вона додає, що всі претенденти на роботу заповнюють спеціальні декларації здоров’я.

«Їм розповідають про роботу на підприємстві та умови праці. Також претенденти проходять невелике тестування, тобто все – просто», – додає Оксана Івасів.

Співбесіди проходять щодня, окрім вихідних, о 8:30 та 13:30. Проте на них попередньо необхідно записатися у відділі персоналу за телефонами 95 214 74 66 або 068 486 49 69.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.