09 Вересня 2020    джерело:     розділ: Всі новини
В Івано-Франківську оновили два освітні заклади

Руслан Марцінків разом з директором Департаменту освіти і науки Ігорем Максимчуком перевірили два освітні заклади – Початкову школу №26, що на вулиці Шухевичів 27А, а також дитячий садок №1 “Калинонька” на Вовчинецькій.

Про це на своїй сторінці повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

Перевірка була типовою – дивились чи готові заклади до навчання діток в умовах карантину, чи забезпечені всім необхідним і які ремонтні роботи зроблено, а яких ще потребують.

«Новий навчальний рік цього року ми розпочали нетрадиційно – з канікул. Але вже зовсім скоро всі заклади освіти міста Івано-Франківська ласкаво відкриють двері для наших дітей. Та й самі педагоги вже хочуть, щоб навчальний процес було скоріше відновлено», – розповідає директор Департаменту освіти і науки Ігор Максимчук.

У цих двох навчальних закладах відбулись великі зміни.

У садочку «Калинонька» проведено масштабні ремонтні роботи за програмою НЕФКО.

Там встановлено нову модернізовану систему опалення, замінено вікна і двері, а також здійснено утеплення. 

А у школі №26 встановлено новий дитячий майданчик за програмою «Бюджет участі».

Завідувач ДНЗ «Калинонька» Тарас Голей розповідає, що традиційно колектив батьківський і педагогічний бере активну участь у всіх програмах і проєктах, які проводить міська рада. 

Вчителька початкових класів школи №26 Ольга Кальянова каже, що підготовка до навчального року проходить як завжди.

«Ми звичайно готові до будь-яких викликів. І до дистанційного навчання і до традиційного. Але безперечно ми всі очікуємо що діти прийдуть до школи і сядуть за парти.  А батьки нам розповідають, що дітки плакали, коли дізнались, що прихід до школи відтерміновано і що канікули продовжили. А це означає одне – дітям тут затишно, комфортно і що діти хочуть спілкуватися. Наша школа – це місце радості», – ділиться пані Ольга.

Садочок «Калинонька» є повністю оновлений завдяки програмі НЕФКО і вже чекає на своїх вихованців.

"А школа №26 дуже активна і кожного року бере участь в програмі «Бюджет участі». На цей раз проєкт також зібрав достатню кількість голосів, переміг, та вже у школі встановлено новий дитячий майданчик», – коментує міський голова Руслан Марцінків.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.