13 Січня 2020    джерело:     розділ: Всі новини
Сайт Івано-Франківської ОДА – один із найкращих за результатами моніторингу Держкомтелерадіо

Держкомтелерадіо оприлюднив результати моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів центральних та місцевих органів виконавчої влади у другому півріччі 2019 року. Загалом проаналізовано 61 веб-сайт центральних органів виконавчої влади (15 міністерств і 46 інших ЦОВВ), а також 25 офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади (24 обласних та Київської міської державних адміністрацій).

Максимальний показник інформаційної прозорості (100/%) серед місцевих органів влади мають веб-сайти Івано-Франківської, Дніпропетровської, Хмельницької, Волинської, Закарпатської, Рівненської, Херсонської обласних держадміністрацій, а також веб-сайти Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Станом на 23.12.2019 повністю виконали вимоги нормативно-правових актів щодо забезпечення доступності інформації для користувачів з порушеннями зору та слуху 63,93 % центральних  та 84 % місцевих органів виконавчої влади.

На час проведення моніторингу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2019 № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» низку міністерств було перейменовано, реорганізовано, утворено та ліквідовано. Тому веб-сайти багатьох міністерств перебували на стадії розробки та наповнення інформацією. Водночас до цього часу не створено сайт Державної митної служби України, внаслідок цього відсутні канали комунікації та контролю громадськості за діяльністю Держмитслужби. Не мають власних сайтів Державна соціальна служба України та Державне агентство інфраструктурних проектів України.

Моніторинг здійснюється кожні півроку. Його мета - оцінити рівень інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій відповідно до вимог нормативно-правових актів, які регламентують розміщення певних видів інформації на веб-сайтах.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.