06 Листопада 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Іноземець-нелегал хотів одружитися на прикарпатці, щоб отримати документи

Щотижня працівники міграційної служби виявляють іноземців, які порушують правила перебування в Україні. З початку листопада в Івано-Франківську виявлено 2 нелегалів.

34-річний громадянин Камеруну, маючи на руках підроблену посвідку на постійне проживання в Україні, намагався якимось чином легалізуватися через шлюб. Найближчим часом весілля не буде - правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності (штраф 1700 гривень) і зобов’язано повернутися до країни походження.

Стягнення штрафу 3400 гривень й аналогічне рішення про примусове повернення на батьківщину прийнято й щодо 31-річного громадянина Анголи. Не виключено, що стосовно цієї особи може бути розпочато кримінальне провадження за вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з підробкою документів.

У цьому році на території Івано-Франківської області працівники міграційної служби у взаємодії з правоохоронцями виявили 167 нелегальних мігрантів, 20 з яких примусово видворено за межі нашої країни, а 23 особам скорочено термін перебування в Україні. До речі, 49 іноземцям на певний термін узагалі заборонено в’їзд в Україну.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.