09 Серпня 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Франківськ підписав договір на придбання 29-ти нових тролейбусів

9 серпня в Івано-Франківський міській раді підписали договір про закупівлю нових низькопідлогових тролейбусів для КП “Електроавтотранс”.

До Франківська з білоруської компанії “Белкомунмаш” мають доставити 29 електромашин. Перші мають прибути до міста вже на початку 2019, а до літа – все замовлення. Бюджет проекту – 5 мільйонів 914 тисяч євро. Мер Руслан Марцінків каже, що дана закупівля стала можливою завдяки гранту та контракту від ЄБРР.

“Оновлення тролейбусного складу є дуже важливим для нас. Ми надіємось, що дані тролейбуси будуть вчасно доставлені”, – запевняє очільник.

Партнери розповідають, що контракт складається з 315 сторінок, інформує “Галка”.

“Ми раді допомогти Івано-Франківську. Обіцяємо поставити техніку в строк. Збирати машини будемо в Україні”, – каже Дмитро Партов, заступник директора “Белкомунмашу”.

“Ми запровадимо у тролейбусах електронний квиток. Салони маршрутів будуть європейськими”, – додав директор КП “Електротрансу” Віталій Голутяк.

25% складових нових тролейбусів будуть українського виробництва, тому їх можна назвати українсько-білоруськими.

Наразі у парку “Електроавтотрансу” наймолодшому тролейбусу – 9 років, а найстаршому – 21.

За кошти цього ж проекту ЄБРР мають прокласти тролейбусну лінію до АС №3 на вулиці Мазепи та вивести її через об’єднані Північний і Південний бульвари.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.