13 Червня 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Івано-Франківськ став третім містом в Україні, де можна оплачувати паркінг за допомогою смартфону

Автовласники Івано-Франківська, а також гості міста мають змогу оплачувати паркінг за допомогою смартфону.

На 14 паркувальних майданчиках міста доступна безготівкова оплата паркування завдяки додатку Parking UA з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass. Проект реалізований завдяки партнерству LeoGaming з компанією Mastercard.

Завантажити мобільний додаток Parking UA можна в Google Play та App Store або за допомогою QR-коду безпосередньо на паркоматі. Щоб сплатити за паркування у Parking UA, потрібно обрати майданчик, ввести номер авто, тривалість паркування (оплата погодинно) і натиснути кнопку оплати з Masterpass.

Для цього необхідно лише один раз ввести дані банківських карток у гаманець Masterpass, це можуть бути картки різних платіжних систем. Більше не потрібно витрачати час на пошук паркувальника та розрахунки готівкою, можна навіть не виходити з машини.

Розрахуватися за парковку у додатку Parking UA можна також «Мобільними грошима» Київстар. Процес оплати відбувається буквально в один клік, використовуються гроші з мобільного рахунку, і не потрібно надавати конфіденційні дані про банківську карту та її власника.

Завдяки інтерактивній мапі у Parking UA можна у режимі реального часу знайти найближчий майданчик для паркування та прокласти до нього маршрут, а також дізнатися про умови паркування (вартість, час роботи майданчика, тощо). Завдяки функції налаштування сповіщень користувачі зможуть дізнатися, що скоро спливе час паркування, або завершити сесію після від’їзду з майданчика.

«Кожне нове місто у Parking UA – це не тільки додаткові можливості для автомобілістів чи розвиток нашого спільного з Mastercard продукту. Розвиток додатку по всій Україні – це наш вклад у розбудову платіжної інфраструктури комунальних послуг, яка так необхідна для успішної імплементації нового Закону України про паркування. Саме тому ми у LeoGaming вважаємо цей проект частиною нашої соціальної відповідальності», — заявила керівник LeoGaming (ФК «ЛеоГеймінг Пей») Альона Дегрік.

«Мобільні платежі прямо з авто – рішення для водіїв, яке показало свою дієвість в проектах Mastercard, що вже не перший рік створюють «розумне місто» та пропонують новий досвід користування для тисяч українців під час розрахунків на парковках чи заправках. Раді, що тепер мешканці й гості Івано-Франківська також зможуть платити за паркування швидко, зручно і безпечно», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.

Мобільний додаток Parking UA був запущений у грудні 2016 року, наразі у Києві він працює на 194 муніципальних парковках. Крім столиці, рішення також доступне на парковках Дніпра.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.