13 Червня 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Ще один мешканець Прикарпаття зірвав джекпот у “Спортпрогнозі”

За результатами проведення тиражу №851 державної лотереї “Спортпрогноз” стало відомо про виграш джекпоту розміром 330 000 гривень.

Власниками головного грошового призу стали одразу 8 гравців з різних міст України, серед яких і прикарпатець, пише Фіртка.

Отож, виграш між собою поділять жителі таких міст як: Полтава, Скадовськ, Харків, Снятин, Одеса, Маріуполь, Львів та Київ, повідомляється на сайті Державних лотерей МСЛ.

Кожен з переможців отримає рівну частину виграшу – по 41 250 гривень.

Нагадаємо, що минулий джекпот лотереї ТОТО “Спортпрогноз” було виграно 20 травня у Коломиї.

Для того, щоб зірвати джекпот у «Спортпрогноз», потрібно вгадати результати 12 футбольних матчів. І хоча рахунок вгадувати не потрібно, лише перемогу однієї з команд або нічию, все одно це дуже не просто та вимагає від гравців не стільки удачі, скільки футбольних знань.

Для спрощення прогнозування гравцям надається можливість вибирати відразу кілька можливих результатів матчу, наприклад, перемогу однієї з команд і нічию тощо. Цією можливістю і скористався переможець з міста Коломия.

«Спортпрогноз» – один з найперших брендів «М.С.Л.», який з’явився ще за радянських часів у 1987 році. За тридцять років розвитку та вдосконалення «Спортпрогноз» залишається єдиною спортивною лотереєю, в якій розігрується джекпот, та, одночасно, лотереєю з найбільшою частотою зриву джекпоту в Україні.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.